Bir Listede Yer Alıyorsa Tik Atma

Bir Listede Yer Alıyorsa Tik Atma isimli dosya, kontrol edilen içeriğin listede ismi varsa, yanına tik işareti koymaya yarayan bir örnek içerir.

Bir Listede Yer Alıyorsa Tik Atma

Listede Varsa Tik At

Üst resimde görüneceği üzere, sağ kısımda esas alacağımız bir listemiz var. Hepimizin genelde elle yaptığı bir işlemdir bu işlem. Önümüzde yazılı isimler olur, esas aldığımız listede o isimler varsa, hemen önüne bir tik atarız. Dosyamızda aynen bu işlevi Excel üzerinden yapmaya yaramaktadır.

Oldukça basit bir yöntem olup, dosyalarınızda görsel olarak güzel görünecek kontroller oluşturmanızı sağlar. Tik işaretleri çok belli olmasa da, Koşullu Biçimlendirme ile Yeşil olarak renklendirilmiştir.

Bir Listede Yer Alıyorsa Tik Atma - Excel Özellikleri:

EĞERSAY EĞER Koşullu Biçimlendirme Ad Tanımla
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Bir Listede Yer Alıyorsa Tik Atma isimli dosya, sadece sitemizden VIP Üyelik Paketi almış kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Sitemize Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız ve bir VIP Üyelik Paketi almanız ile eşsiz örneklerimizi indirme imkanına kavuşabilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

#YOK! (#NULL?) Hatası

Formülde bazı yerlerde ya noktalı birgül yerine virgül kullanmışsınızdır. Ya da başvurulan hücrelerde başvuru bilgisi bulunamamıştır. Çoğunlukla Düşeyara, yatayara gibi formül sonuçlarında bu hata alınabiliyor.

Detaylı bilgi için buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...