Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

BENZERSİZ Örneği

Bu dosya Excel'in BENZERSİZ formülünün kullanımına dair fikir edinmeniz amacıyla eklenmiştir.

Sadece Ofis 365 versiyonlarında kullanılan BENZERSİZ formülü, Excel'in yeni nesil Dinamik Dizi Formülleri arasında yer almaktadır.

Bu dosyadaki formül sadece Ofis 365 kullanıcıları tarafından açılabilir. Eğer Ofis 365 kullanıcısı değilseniz, buradaki formül ile aynı sonuca ulaşabilirsiniz.

Faydalı olması temennisiyle.

BENZERSİZ Örneği - Excel Özellikleri:

BENZERSİZ

Etiketler

#BENZERSİZ Örneği
Sayın ziyaretçi,

BENZERSİZ Örneği isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

BENZERSİZ Örneği isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir veri aralığının en altındaki hücreye hızlıca gitmek için, Ctrl + Aşağı Ok tuşunu kullanmanız ya da fareyi aktif hücrenin alt çizgisine getirip (aşağıdaki görüntüdeki gibi) çift tıklamanız yeterli olacaktır.

Yükleniyor...