Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Belirli Karakterleri İçeren Hücreleri Sayma

Belirli Karakterleri İçeren Hücreleri Sayma isimli dosya, bu işlemin herkesin benzer ihtiyaçları olduğu varsayılarak örneklendirilmiştir.

Belirli Karakterleri İçeren Hücreleri Sayma

Üst resimde göreceğiniz şekilde farklı 3 şekilde belirli karakter içeren hücreleri sayma işlemi yapılmaktadır.

Kullanılan formül içinde geçen karakterlerin kullanımına dair Joker Karakterler isimli özelliğimizi incelemeniz faydalı olacaktır.

Dosyamızı indirenlerin, faydalanması tememnsiyle.

Belirli Karakterleri İçeren Hücreleri Sayma - Excel Özellikleri:

EĞERSAY

Etiketler

#Belirli Karakterleri İçeren Hücreleri Sayma
Sayın ziyaretçi,

Belirli Karakterleri İçeren Hücreleri Sayma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Belirli Karakterleri İçeren Hücreleri Sayma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Çalışma sayfalarının adlarının bulunduğu sekmelerden herhangi birinin ya da Shift Ctrl tuşlarına basmak suretiyle fare ile çoklu seçerek çoklu olacak şekilde seçtikten sonra, üzerine sağ tıklatıp, renklendirebilirsiniz.

image-20200617000401-1.png

Sonuç:

image-20200617000558-2.png
Yükleniyor...