Başka Sayfadan Koşullu Veri Alma

Başka Sayfadan Koşullu Veri Alma isimli dosyamız, farklı bir sayfadki verileri istenilen koşullara bağlı olarak başka bir sayfada listelemeyi öğretir.

Başka Sayfadan Koşullu Veri Alma

Farklı Sayfadan Kriter Bazlı Listeleme

Dosyamızın Sayfa1 isimli sayfasında, A sütununda Giriş Tarihi B sütununda ise Maaş rakamlarının yazılı olduğu veriler bulunmaktadır. Dosyamızın işlevi ise, yıl bilgisinden bağımsız olarak herhangi bir ay ve bir rakamın üzerindeki maaşların diğer sayfaya aktarılmasını sağlamaktır.

Üst resimde görüleceği üzere, ay ve maaş kriterleri dinamik olarak verilerin listeleneceği sayfadaki hücrelerden alınmaktadır.

Dosyamızda kullandığımız formüller sadece Ofis 365 versiyonlarında kullanılmaktadır.

Başka Sayfadan Koşullu Veri Alma - Excel Özellikleri:

KAÇINCI AY FİLTRE
Sayın ziyaretçi,

Başka Sayfadan Koşullu Veri Alma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Başka Sayfadan Koşullu Veri Alma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir veri aralığında bulunan formülleri kolay bir şekilde değere çevirmenin kopyala / yapıştırdan daha kolay bir yolu olduğunu biliyor muydunuz?

Veri aralığınızı seçin ve seçimin kenarına sağ tıklayın, biraz sağa hareket ettirin, orijinal pozisyona geri dönün ve sağ tıklamayı bırakın.
Formülleri değerlere dönüştürmek için kullanabileceğiniz bir menünün göründüğüne şahit olacaksınız.

Formülü hızlıca değere çevirme
Yükleniyor...