Başka Sayfadan Koşullu Veri Alma

Başka Sayfadan Koşullu Veri Alma isimli dosyamız, farklı bir sayfadki verileri istenilen koşullara bağlı olarak başka bir sayfada listelemeyi öğretir.

Başka Sayfadan Koşullu Veri Alma

Farklı Sayfadan Kriter Bazlı Listeleme

Dosyamızın Sayfa1 isimli sayfasında, A sütununda Giriş Tarihi B sütununda ise Maaş rakamlarının yazılı olduğu veriler bulunmaktadır. Dosyamızın işlevi ise, yıl bilgisinden bağımsız olarak herhangi bir ay ve bir rakamın üzerindeki maaşların diğer sayfaya aktarılmasını sağlamaktır.

Üst resimde görüleceği üzere, ay ve maaş kriterleri dinamik olarak verilerin listeleneceği sayfadaki hücrelerden alınmaktadır.

Dosyamızda kullandığımız formüller sadece Ofis 365 versiyonlarında kullanılmaktadır.

Başka Sayfadan Koşullu Veri Alma - Excel Özellikleri:

KAÇINCI AY FİLTRE
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Başka Sayfadan Koşullu Veri Alma isimli dosya, sadece sitemizden VIP Üyelik Paketi almış kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Sitemize Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız ve bir VIP Üyelik Paketi almanız ile eşsiz örneklerimizi indirme imkanına kavuşabilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel sayfanızda yer alan 0 değerlerini gizlemek için, 0 değerlerinizin olduğu alanı seçip, sağ tıkladıktan sonra; Hücre Biçimlendir -> Sayı sekmesi -> İsteğe Uyarlanmış kısmına tıklayıp, Tür kısmına: 0;-0;;@ yazmanız yeterli olacaktır.
Yükleniyor...