Banka Bilgileri Takip Dosyası

Banka Bilgileri Takip Dosyası isimli dosyada, bir UserForm nesnesi üzerinden banka şifre, parola gibi bilgilerinizi takip edebileceğiniz örnek bulunmaktadır.

Banka Bilgileri Takip Dosyası

Banka Takip Formu

Bir UserForm nesnesi üzerine eklenmiş olan ListView nesnesi üzerinden banka bilgilerinizi takip edebilirsiniz. Dosya hem bu işlemler için hem de öğretici amaçlı eklenmiş bir örnektir.

Özellikle ListView nesnesi ve kodlarda kullanılan Class Module içerikleri nedeniyle 64bit versiyon kullananlarda yüksek ihtimalle çalışmayacaktır.
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Banka Bilgileri Takip Dosyası isimli dosya, sadece sitemize üye kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Bu dosyayı, sitemize hemen Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız halinde, VIP Üyelik Paketi sahibi olmadan ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum
Shift tuşunu kullanarak, satır ve sütunlardaki verileri oldukça hızlı bir şekilde yer değiştirebilirsiniz. Örneğin, bir satırda bulunan verileri aşağı ya da yukarı taşımak isterseniz, ilgili satırların numaralarından tamamını seçme yaptıktan sonra, shift tuşunu basılı tutmak suretiyle fare işaretini taşımak istediğiniz aralıktaki herhangi bir hücrenin hemen en alt/üst kısmına getirin.

Hızlı Taşıma

Fare oku bu şekli aldıktan sonra, istediğiniz yere ilgili satırları kolayca taşıyabilirsiniz.

Sütunlar içinde benzer işlemi sütun seçip, ilgili hücrenin sağ/sol kısmına getirip Shift tuşuna basılı tutarak mause ile sürüklemek suretiyle yapabilirsiniz.

Hızlı Taşıma
Yükleniyor...