Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Ay Bazlı En Çok Satışlar ve Satıcılar

Ay Bazlı En Çok Satışlar ve Satıcılar ismini verdiğimiz bu dosya ile ay içinde yapılan X sayıdaki en fazla satışı ve satıcıları bulabilirsiniz.

Örnek Satış Tablosu

Üst resimde göreceğiniz gibi basit bir satış tablosunu, ay bazlı olarak ilk X içerikte listelemek isteyebilirsiniz. Daha sonraki aşamada da bu satışları kimlerin yaptığını...

Biz de Satış çalışanlarının olası bir ihtiyacı için bu düşünceden yola çıkarak örnek dosyamızı hazırladık.

Üstteki gibi bir listeden ay bazlı olarak nasıl en çok yapılmış satış rakamlarını ve satıcıların isimlerini farklı yöntemler ile nasıl bulacağınızı görebileceğiniz dosyamızı incelemenizi öneririz.

Dosyada, özellikle satış aylarını tarih olarak değil "metin" biçiminde yazıp, referans olarak bu değerlerin alınmasını örneklendirdik.

Faydalı olması temennisiyle.

Ay Bazlı Satış Rakamları

Ay Bazlı Satıcılar

Ay Bazlı En Çok Satışlar ve Satıcılar

İkinci yöntemde kullanılan FİLTRE formülü Excel 365 versiyonlarında kullanılabilmektedir.

Ay Bazlı En Çok Satışlar ve Satıcılar - Excel Özellikleri:

EĞER İNDİS BÜYÜK KAÇINCI METNEÇEVİR Ad Tanımla FİLTRE

Etiketler

#Ay Bazlı En Çok Satışlar ve Satıcılar
Sayın ziyaretçi,

Ay Bazlı En Çok Satışlar ve Satıcılar isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Ay Bazlı En Çok Satışlar ve Satıcılar isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Çok güzel hazırlanan ve farklılık yaratan dosyalar için teşekkürler.


Çalışma sayfalarının adlarının bulunduğu sekmelerden herhangi birinin ya da Shift Ctrl tuşlarına basmak suretiyle fare ile çoklu seçerek çoklu olacak şekilde seçtikten sonra, üzerine sağ tıklatıp, renklendirebilirsiniz.

image-20200617000401-1.png

Sonuç:

image-20200617000558-2.png
Yükleniyor...