Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Aralıktaki Benzersiz Değerleri Sayma

Bu dosyamız ile bir Aralıktaki Benzersiz Değerleri Sayma işleminin nasıl yapılacağı iki ayrı yöntem ile gerçekleştirilmiştir.

image-20200425214300-1.png

Bu tür benzersiz değerlerin sayma işlemi her kullanıcı için ihtiyaç olabilmektedir.

Sizde örnek dosyamız ile olası bir ihtiyacınız olması halinde kolayca çözümü gerçekleştirebilirsiniz.

Faydalı olması temennisiyle.

Aralıktaki Benzersiz Değerleri Sayma - Excel Özellikleri:

EĞERSAY SIKLIK TOPLA TOPLA.ÇARPIM

Etiketler

#Aralıktaki Benzersiz Değerleri Sayma
Sayın ziyaretçi,

Aralıktaki Benzersiz Değerleri Sayma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Aralıktaki Benzersiz Değerleri Sayma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Çalışma sayfalarının adlarının bulunduğu sekmelerden herhangi birinin ya da Shift Ctrl tuşlarına basmak suretiyle fare ile çoklu seçerek çoklu olacak şekilde seçtikten sonra, üzerine sağ tıklatıp, renklendirebilirsiniz.

image-20200617000401-1.png

Sonuç:

image-20200617000558-2.png
Yükleniyor...