Akademik Takvim Şablonu

Akademik Takvim Şablonu isimli dosyada, yıllık ve aylık bazda not, özel günler gibi alanların yer aldığı geliştirmeye açık bir takvim örneği yer almaktadır.

Akademik Takvim Şablonu

Excel Takvim Örneği

Arşivimizdeki bu faydalı şablonu, benzer türde ihtiyacı olanlara fayda sağlamak, Excel ile takvim yapmak isteyenlere de yol göstermek amacıyla sitemize eklemek istedik.

İşe yaraması temennisiyle.
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Akademik Takvim Şablonu isimli dosya, sadece sitemize üye kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Bu dosyayı, sitemize hemen Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız halinde, VIP Üyelik Paketi sahibi olmadan ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Makrolara açıklama eklenerek değişkenlerin ve yazılan ifadelerin ne anlama geldiği açıklanmak istenebilmekte veya açıklayıcı olduğu düşünülen not ve metinler makrolara eklenebilmektedir. Tek tırnaktan sonraki tüm metinler veya diğer karakterler bir anlam ifade etmez ve yeşil renkte görünürler.

Kodda hata ayıklaması yaparken bazı satırların tek tırnak kullanılarak kapatılması ve işleme konulmaması çok yararlıdır. O kodda yazan işlemin tekrar gerçekleştirilmesi için tek tırnakla başlayan satırdaki tek tırnak işaretini silinebilmektedir.
Yükleniyor...