Aile Apartmanı Takip Çizelgesi

Aile Apartmanı Takip Çizelgesi isimli dosya, küçük bir aile apartmanının tüm süreçlerini takip etmek için hazırlanmış faydalı bir örnektir.

Aile Apartmanı Takip Çizelgesi

Oldukça basit bir ama hem göze hitap eden hem de işlevselliği yüksek bu dosyamız, 5 ayrı sayfadan oluşmaktadır.

Daire Tanımlama

Dosyamızda ilk olarak daire tanımlama sayfası ile işleyişin başlatılması gerekir. Buradaki bilgilere, ödemeler ve genel çizelge için ihtiyaç duyulur.

Aidatlar Sayfası

Daha sonraki aşamada, oldukça basit bir şekilde Aidat Takibinin yapılacağı sayfamız vardır. Burada her ay bir kaç satır formül kopyalama ile ve alınan aidat rakamlarının Veri Doğrulama ile Ödendi, Ödenmedi seçeneği girilere sisteme kaydı yapılır.

Dönem çoğaltmak için formülü aşağı kopyalamanız ve hangi ay işlem yapılacaksa, o ay'ın ilk gününü tarih olarak yazmanız yeterli olacaktır.

Aidat Özet Tablosu

Aidatların girilmesinden sonra, kolayca bir ekrandan takip edilecek şekilde kimin aidatı ödeyip ödemediği görülebilir. Burada ödenmeyenlerin renklendirilmesi için Koşullu Biçimlendirme kullanılmıştır.

Harcamalar Sayfası

Harcamalar sayfamızda, apartman için yapılan harcamalar satır satır ve tarih bazlı olarak kayıt edilmelidir. Bu sayfanın daire yönetimi ile bir bağlantısı yoktur, sadece apartmanın kasasındaki paranın takibi için gereklidir.

Aile Apartmanı Takip Çizelgesi

Ve son olarak kasa sayfamızda, ödenen aidatlar ile yapılan harcamaların kıyaslanmasına bağlı kasada kaç para olduğunun özeti görülebilir.

Oldukça basit ve bir aile apartmanının tüm ihtiyaçlarını ve süreçlerini takip etmek için tarafımızdan istenmesi sonucu hazırladığımız örneği, kıymetli üyelerimizin de kullanımı için ekliyoruz.

Dosya tamamen geliştirmeye açık yapıdadır.

Dosyaya üye olmadan sahip olanların, "şunu yapmıyormuş, bunu yapmıyormuş" türündeki geri bildirimleri ve talepleri dikkate alınmayacaktır. Özel geliştirme talepleri için ExcelDestek.Com isimli sitemizi kullanabilirsiniz.
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Aile Apartmanı Takip Çizelgesi isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Aile Apartmanı Takip Çizelgesi isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 5-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
5   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

GÜZEL BİR ÇALIŞMA OLMUŞ TEBRİKLERBu arada ciddiye alan falan olur, sonra benim yüzümden not düşülmüş diye algılanmasın, kullandığım emojiler çıkmamış :)
Ben üstteki nota göre yorum yaptım :D

Röleyide ayarlayıp, dosyayı indirene gönderirsiniz artık, yoksa dosya kullanışsız :P :D

Elinize sağlık.
Güzel uygulama.

Ama bide aidat ödemeyen dairelerin kapısını gidip çalsaydı daha kullanışlı olacaktı ama neyse


:) bir röle aracılığıyla o da yapılır tabi :DKlavyenizdeki F2 tuşuna basarsanız, hücrenin ya da formül çubuğunun için giriş yaparsınız.
Shift + F2 tuşlarına basarsanız, aktif hücreye açıklama eklersiniz.
Ctrl + F2 tuşlarına basarsanız, Yazdırma ekranını açarsınız.
Yükleniyor...