Ücretsiz İçerik İndirmek İçin Neden Hesap Doğrulamalıyım


Reklam Alanı
Türkiye'nin en popüler Excel Portalındaki içeriklerin en başında reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Ücretsiz İçerik İndirmek İçin Neden Hesap Doğrulamalıyım şeklindeki sorumuza tek tek cevap vermek yerine bu SSS kısmını hazırlamak gereği duyulmuştur.

Web sitemizin yayında olduğu süre zarfında önceliği hep kullanıcılara fayda sağlamaya verdik. Buradaki önceliki amacımız Excel kullanımını arttırmak, sitemizden daha fazla kişinin faydalanmasına sebep olmaktı.

Yıllar boyunca farklı platformlardan edindiğimiz Excel dosyalarını siteye eklemekte, çoğu zamanda ücretsiz olarak paylaşmaktayız. Bu ücretsiz paylaşımları da sitemizin temel hedefi olan VIP Üyelik alımı kapsamında limitli olarak yapmaktayız.

Lakin gördüğümüz kadarıyla, kötü niyetli davranış olarak yüzlerce fake hesap açılmak suretiyle limit sorununun üstesinden gelinmiş :)

Biz de bu tür sahte üyeliklere karşılık geliştirdiğimiz özel yazılım ile Doğrulanmış Üyelik sistemimizi devreye aldık. Bir üye binlerce fake hesaba da sahip olsa, ancak sadece bir hesabını doğrulamaktadır.

Doğrulanmış kullanıcılarımız bir ay'da sitemizden 90, yılda ise 1080 dosyayı indirebilir. Bu sayıda neredeyse sitemizdeki dosyaların 1/3'ü kadar...

Hesabınızı doğrulayın, ÜCRETSİZ içeriklerimizi dilediğiniz gibi indirin...

Yükleniyor...