Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Dosyanın Şifresini Nasıl Görebilirim?


Reklam Alanı
Türkiye'nin en popüler Excel Portalındaki içeriklerin en başında reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Sitemizde ilgi görmesini istediğimiz bazı dosyalarımıza, açılış şifresi koymaktayız. Bu yardım alanı, "Dosyanın Şifresini Nasıl Görebilirim?" sorusuna cevap yerine link vermek için oluşturulmuştur.

Sitemizden bir dosya indirdiniz ve açmaya çalıştığınızda parola sorduğunu gördünüz. Bu gibi durumlar karşılaşırsanız, dosyayı indirdiğiniz sayfanın en başında aşağıdaki resimde göreceğiniz uyarı bulunmaktadır.

image-20200713104153-1.png

Üst resimdeki uyarıyı gördüğünüz zaman, aynı yerde açılış şifresinin gelmesini sağlamak için bir yorum yazmanız gerekir. Yorumunuzu yazdıktan sonra, ilgili alandaki görünüm aşağıdaki gibi değişecektir.

image-20200713104349-2.png

Ok ile gösterilen alanda yazan yazı, dosyanın açılış şifresidir. Bu şifreyi kopyalayıp dosyayı kolayca açabilirsiniz. Kopyalama yaparken sonda boşluk kalmamasına özen göstermenizi belirtmek isteriz. En çok bu konuda hata yapılmaktadır.

Yükleniyor...