Yeni Yazılım Bilgilendirmesi


Reklam Alanı
Türkiye'nin en popüler Excel Portalındaki içeriklerin en başında reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Kıymetli üyelerimiz,

4 yıldır devam eden web sitesi yönetme öğrenme süreçlerimizi, bugün yayına aldığımız bu yeni yazılımımız ile pekiştirdiğimizi düşünüyoruz.
4 yıl boyunca, gerek kendi tecrübelerimiz, gerekse üyelerimizden gelen geri bildirim, talep, istekler ile daha fazla güvenli, daha fazla kullanıcı dostu ve geniş imkanlara sahip yeni yazılımımızı devreye almış bulunuyoruz.

Yeni yazılımımızda seveceğinizi umduğumuz çok fazla özellik bulunmaktadır. Ama bunun yanı sıra sevmeyeceğinizi düşündüğümüz bir takım özelliklerimizde yok değil.
Web sitemizdeki dosyalarımızı zaman içerisinde daha ÜCRETSİZ indirebilecek hale getireceğiz lakin bir sınır olacak. (Bu özellik iptal edilmiştir, nedenini okumak için buraya tıklayınız)
Bu özelliği eski yazılımımızda da devreye almıştık. Lakin, iyi niyetimizi suistimal eden o kadar çok kullanıcı oldu ki (bir kişi 15 hesap açmış :) )
Bu nedenle sitemizden yararlanacak kişilerin mümkün olduğunca gerçek kişiler olmasını planladık.

Sitemizde sevmeyeceğinizi düşündüğümüz özelliklerin başında artık CEP TELEFON ile kayıt olma ya da kayıtlı üyelerimizin CEP TELEFON numaralarını ekleme özelliği gelmektedir.
Bu uygulama kapsamında numaralarınız ne bizlerin ne de bir başka üyenin göremeyeceği, sadece kendi kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptığınızda, sizin görebileceğiniz şekilde encrepted (özel bir şifreleme yöntemi) edilmiştir.
Cep telefonunu doğrulamayan kullanıcıların sitemizden yararlanamayacağını üzülerek belirtmek isteriz.
Eğer sitemizin VIP Üyesi iseniz ve bu hakkınız devam ediyorsa ve cep telefonunuzu doğrulamak istemiyorsanız, VIP sürenizin bitimine kadar haklarınızın kaybolmaması adına sizlere özel bir imkan tanınıp, dosya indirmeniz sağlanacaktır. VIP sürenizin bitmesi ve cep telefonunuzu doğrulamama kararınız devam etmesi halinde, artık sizlerde sitemizden yararlanamayacaksınız.

Sitemizden elde ettiğiniz eski puanlarınız aktarılmış olup, yeni sistemimizde tavsiye etme, yorum yapma, içerik görüntüleme vs çok fazla seçenekle puan kazanma imkanınız sağlanmıştır. Bu konuda da önerilere açık olduğumuzu belirtmek isteriz.

Sitemizde bizlerin onayını beklemeksizin yorum yapmak, arkadaşlarınıza tavsiye etmek suretiyle puan kazanmak için "Doğrulanmış Kullanıcı" özelliğini devreye aldık ve geliştirdik.
Doğrulanmış Kullanıcı olmak için belge vs talebimiz bulunmamakta olup, Nüfus Müdürlüğünün web sitesi üzerinden doğrulama yapabileceksiniz.
Yine buradaki bilgilerinizde encrepted bir şekilde asla bizlerin ve üçüncü şahısların göremeyeceği şekilde korunmaktadır.

Yazmakta zorlanacağım yüzlerce özelliği olan sitemizi keşfetmeniz inanın çok zor olmayacaktır.
Yeni sistemimizde artık Dosya ve Program paylaşımına ilave olarak, artık bir EĞİTİM portalı olmaya geçişi de planlıyoruz.
İlk ve en önemli modüllerimiz olan Dosyalar ve Programları devreye aldıktan sonra, hızlı bir şekilde:
Makaleler
Sorular
Testler
Videolar
Destek
İpuçları
Kısayollar gibi modüllerimizde devreye alınacaktır.
Bu modüllere katkı sağlamak isteyen kullanıcılarımıza da gerekli yetkiler tanımlanacaktır.

Her türlü geri bildirim, öneri, şikayet vs için İletişim sekmesini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.
Eski sitedeki tüm bilgileri aktardık ve bazı hususları geliştirmeye devam edeceğiz (yazıların içerikleri vs).
Bu nedenle sitemize eski bilgileriniz ile giriş yapmak için https://www.exceldepo.com/Unuttum/Sifre linkine tıklamanız ve adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Yeni yazılımımız ile yayına aldığımız sitemizin üyelerimize yararlı olmasını temenni ederiz.

Sevgi ve saygılarımızla
Excel Depo

Henüz daha kullanmaya başlamadım inşallah iyi olmuştur.


Kullanırsınız umarım :)


Emeğinize teşekkür ederim.


Teşekkürlerimizle.Yükleniyor...