Üye Olmadan ya da Paket Almadan Dosya İndirme Özelliği


Reklam Alanı
Türkiye'nin en popüler Excel Portalındaki içeriklerin en başında reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Üye Olmadan ya da Paket Almadan Dosya İndirme Özelliği duyurumuzu, sitemize yeni eklenilen bir özellik hakkında bilgi vermek amacıyla yayınlıyoruz.

Kıymetli takipçilerimiz,

Bugüne kadar ExcelDepo olarak her gün yeni içerikler yayınlamaya, kullanıcılarımızı memnun etmeye çalışmaktayız. Kullanıcıların güvenliği açısından oldukça kapsamlı bir yazılım olmamız sebebiyle, "üye olmak prosedürüne takılmadan dosya indirme imkanımız yok mu?" şeklindeki geri bildirimler kapsamında yeni bir özelliğimizi devreye almış bulunuyoruz.

Bu özellik ile artık sitemize üye olunmadan ya da herhangi bir VIP Paketi alınmadan da tekil bazda doyda indirmek mümkün olacaktır. Şu anda tüm dosyalarımızı 1-TL gibi bir sembolik rakamla online olarak indirme imkanına sahipsiniz.

Eğer sitemize üyeyseniz ve bir VIP Pakete sahip değilseniz, aşağıdaki gibi göreceğiniz alandan dilediğiniz dosyaya kolayca sahip olabilirsiniz.

Paket olmadan indir

Bunun yanı sıra, ziyaretçilerimizde aynı şekilde siteye üye olmadan tekil bazlı olarak aşağıdaki gibi istediği dosyayı indirebilir.

Üye olmadan indir

Bu gibi geliştirmelere dair geri bildirimleriniz varsa, yorum kısmında bizlerle paylaşmanızdan memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Faydalı geliştirme önerisi kabul gören üyelerimize VIP Paketlerimizden hediye tanımlama yapılacaktır.

NOT: VIP Pakete sahip üyelerimiz yine aynı şekilde tek tıklamayla istedikleri dosyaları kolayca indirebilmektedirler.

Daha önce yorum yapılmamış!

Yükleniyor...