Hesabını Doğrula 1 Aylık VIP Üyelik Kazan


Reklam Alanı
Türkiye'nin en popüler Excel Portalındaki içeriklerin en başında reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Kampanyamız sonlanmıştır. Faydalanan üyelerimizin indirecekleri Excel örneklerinin işlerine yaramalarını temenni ederiz.

Hesabını Doğrula 1 Aylık VIP Üyelik Kazan isimli bu duyurumuz, 25 Ekim - 31 Ekim 2020 tarihleri arasındaki bir kampanyamız hakkında bilgi verir.

2016 yılından bu yana yayın hayatına devam eden ve binlerce hazır Excel dosyasının paylaşıldığı sitemiz, her geçen gün içerik ve üye hacmini arttırmaktadır. Hedefimiz, sitemizde güvenilir bir ortam yaratmak ve gerçek kimlikler ile üyelik imkanı sağlamaktır. Bu nedenle sitemizde SMS sistemi ile kayıt olma ve TC Kimlik Numarası doğrulama özellikleri bulunmaktadır. Çoğu üyemizin, yayın ilkelerimize bağlı olarak hesaplarını doğruladıklarını görmek, tarafımıza duyduğunuz güven için bizlere gurur ve mutluluk vermektedir.

Bizlerde bu güveninize karşılık, hesaplarını doğrulamış olan üyelerimize 1 Aylık VIP Üyelik Hediyesi vermek istedik. Şu an için 31 Ekim 2020 bitişine kadar geçerli olan bu kampanyayı, belkide ileriki dönemlerde teknik olarak otomatik hale getirme imkanı da sağlayabiliriz.

Sitemize giriş yaptıktan sonra, Ayarlar sekmesinden Kullanıcı Hesabı Doğrulama sayfasına gidip hesabını doğrulayan ya da daha önceden doğrulamış olan tüm herkes bu kampanyamızdan faydalanır.

Sistemimiz şu anda hesap yükseltme işlemini otomatik olarak yapmadığından dolayı, hesabınızı doğruladıktan sonra bu içeriğin altına yapacağınız yorumlar sonrasında üyeliğiniz yükseltilecektir.

Daha fazla kişinin faydalanmasına vesile olmak isterseniz, bu duyuru linkini potansiyel kitlenin olduğu sosyal medya mecralarında paylaşabilirsiniz. Bu bizleri de oldukça sevindirecektir.

Bilgilerinize sunarız.

Kampanyamız sonlanmıştır. Faydalanan üyelerimizin indirecekleri Excel örneklerinin işlerine yaramalarını temenni ederiz.

HESABIM DOĞRULANDI FAKAT DOSYA İNDİREMİYORUM


Hesabınızı kontrol ettim, dosya indirmişsiniz, sorun nedir?


HESABIM DOĞRULANDI


Tanımlama yapıldı.


Buraya resim ekleyemediğim için SS atamıyorum ama bende hesabınız doğrulanmıştır diyor. Aynı zamanda sms ve mailde geldi.


Üyeliğiniz tanımlandı, sorun nedir?


Hesabım doğrulandı.


Üzgünüm ama öyle görünmüyor.Hesap doğrulaması yapıldı.


Tanımlamanız yapıldı


İyi çalışmalar dilerim :)
Hesabı doğruladım


Biz de iyi çalışmalar dileriz :) ama hesabınızı doğrulamamışsınız...


inşaat mühendisliği için faydalı dosyalarınız var mı ?

merhabalar hesap doğrulaması yapıldı.


Merhaba, hesap doğrulaması yapılmamış...
Hesabınızı doğruladığınızda tanımlama yapılacaktır, son gün 31 Ekim'dir.


hesap doğrulaması tamamlanmıştır.


Tanımlamanız yapılmıştır.


Selam, Hesap doğrulaması yapılmıştır.


Tanımlamanız yapılmıştır.


Hesabım doğrulandı


Üyeliğiniz tanımlandı.
Yükleniyor...