BEDAVA Dosya İndirme İptal Edilmiştir


Reklam Alanı
Türkiye'nin en popüler Excel Portalındaki içeriklerin en başında reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Kıymetli ExcelDepo kullanıcıları,

4 yıldır sitemiz yayında ve bu süre boyunca siteye eklenmiş olan örnek içeriklerin indirme sayısı 1 milyonu aşmış durumda.
Bizlerde ekip olarak Excel severlere, ihtiyacı olanlara elimizden geldiği ölçüde kolaylık sağlayıp, dosya indirmeleri için imkanlarımızı hep seferber ettik.

Şu anda son yazılımımızda günlük dosya indirme limitleri ile BEDAVA dosya indirme özelliğini özel olarak yazdırdık. Lakin son dönemde gözlemlediğimiz ve anlamlandıramadığımız bazı davranışlar neticesinde, ekip arkadaşlarımız ile ortaklaşa düşünüp artık BEDAVA dosya indirme kısmına son veriyoruz.

Bu davranışlar nelerdir derseniz?

Hatrı sayılır bir şekilde, siteye üye olup, ihtiyacını göreceği dosyaları indirip sonrasında "KVKK kapsamında üyeliğimi silin" şeklinde mail iletip üyeliğini sildirip, tekrar ihtiyacı olduğunda siteye üye olarak yine dosyayı indirip "... üyeliğimi silin" şeklinde.

Gerçekten izahı tarafımızca mümkün olmayan talepler.

Biz üyelik silme talebinde bulunan herkesin üyeliğini geri dönüşümsüz olarak silmekteyiz ama sürekli olarakta bu gibi işlemler ile uğraşmak hem zamanımızı almakta hem de "paylaşım" ruhumuzu zedelemektedir.

Artık böyle durumlarla yaşamamak adına, üzülerek BEDAVA dosya indirme özelliğini sonlandırdığımızı duyururuz.
Sitemizden dosya indirmek için üyelik paketlerini, PAKETLER bölümünden inceleyebilirsiniz.
E-Posta Bültenimize abone olup, kazanacağınız 1.500 puan ile hesap doğrulama işlemi neticesinde 1 Aylık Üyelik hakkı kazanabilirsiniz.
Bunun dışında Sorulara cevp vererek, içeriklerimizi inceleyerek, yorumlayarak puan kazanmaya devam edebilirsiniz.

Bilgilerinize.
Saygılarımızla,

Kurunun yanında yaşta yanmış ama, nihayetinde sitenin sahibi sizlersiniz, sitenin içeriklerinin nasıl kullandırılacağı konusunda nihai karar elbette sizlerde olacaktır, umarım bu şekilde uygunsuz taleplerin önüne geçmeyi başarabilirsiniz.


Evet ne yazık ki durum tam dediğiniz gibi. Bu kararı alıp almama noktasında çok düşündük ama ne yazık ki bu iyi niyeti suistimaller devam edecekti. Ama sistemimizden faydalanmak isteyen kullanıcılarımız için her daim elimizden geldiği ölçüde, maliyetsiz dosya indirme seçeneklerimizde olacak. Amacımız, gerçek ve tekil bazda kullanıcı görmek. Bu türdeki kullanıcılarımıza her zaman destek olacağımızdan şüpheniz olmasın.


Hali hazırda üye olanlara da 1aylik indirme hakkı verilecek mi? Yoksa yeniden üye olmamız mi gerekecek?


E-Posta Bültenine üye olan ve hesabını doğrulayan kullanıcılarımız 1 Aylık Paketi puan ile satın alabilyorlar. Bunun dışında şu an için bir tasarrufumuz yok.Yükleniyor...