Anasayfa/E-Posta Aboneliği

E-Posta Bülten Aboneliği

Abonelik Şartları ve Taahhütnamesi

ExcelDepo.Com adresinden e-posta almaya izin vermiş kullanıcılara dosya tanıtımları, reklam, bilgi amaçlı vs e-posta bülteni gönderilir.

Eğer bültenimizden yararlanmak, sitemizdeki içerikler hakkında bilgi almak istiyorsanız, aşağıdaki şartlar kapsamında izin vermeniz yeterli olacaktır.

E-Posta almaya izin vermek için sitemizin kayıtlı üyesi olmanız gerekir.

E-Posta almaya izin veren kullanıcılarımızın hesabına, izin vermeyi kabul etmesine müteakip sistemimiz tarafından otomatik olarak ve bir defaya mahsus olmak üzere 250 PUAN puan yüklenir.

E-Posta bülteni, web sitemizin herhangi bir modülüne eklenen 10 yeni içerik akabinde otomatik olarak gönderilir. Bu süre aynı gün içinde de olabilir, günlerce de sürebilir.

E-Posta almaya izin veren kullanıcılar 3 ay boyunca iznin iptal edemeyeceğini bilir ve bu hususu peşinen kabul eder.

E-Posta adresleriniz ExcelDepo bülten gönderimleri için kullanılır, bunun dışında yürürlükteki mevzuatlar uyarınca, yetkili makamlardan talep gelmesi halinde, tüm bilgilerini ilgili yetkili makamlarla paylaşılır. Bu iki hal haricinde e-posta adresleriniz bir başka amaç için asla kullanılmaz.

ExcelDepo, üstte yazılı maddeleri değiştirme ve yeni maddeler ekleme hakkına sahiptir.

Sayın ziyaretçi, sitemizin e-posta bültenlerinden haberdar olmaya izin vermek için sitemize kayıt olmanız ya da kayıtlı iseniz giriş yapmanız gerekmektedir.

Yükleniyor...