17 Kasım 2021 17 Kasım 2021 221 68 KB

2021 Yılı İzin Takip Çizelgesi

2021 Yılı İzin Takip Çizelgesi isimli dosyada, çalışanların yıl bazlı olarak aldıkları izinleri kolayca takip edeceğiniz gelişmiş bir şablon yer almaktadır.

2021 Yılı İzin Takip Çizelgesi

İzin Takip Çizelgesi

İzin Takip Çizelgesinin oldukça gelişmiş bir örneğinin yer aldığı bu dosyada, çalışanlarınızın yıl ve ay bazlı olarak kolayca aldıkları izinleri, türlerine göre takip edebilirsiniz. Geliştirmeye açık olan bu şablonun çalışma sistemi şu şekildedir.

Dosya bir yılın on iki ayını kapsayacak şekilde planlanmıştır. Çalışanlarınızı alt alta yazdıktan sonra formülleri çoğaltmanız yeterli olacaktır. Çalışanları tanımladıktan sonra, üstte bulunan sağ ve sol okları kullanarak ay ay ileri ve geri gitme işlemini yapabilirsiniz. Seçili ay, tatiller tablosuna tanımlanmış olan tarihleri ve belirlediğiniz çalışma günlerine göre denk gelen tarihleri Koşullu Biçimlendirme ile renklendirmekte ve bu günlere yanlışlıkla izin girmeniz için görsel olarak sizi bilgilendirmektedir. Daha sonra seçili aya ait izin tablosunda kısa kodlarını tanımladığınız izin kodlarını girerek, o ay ve o yıla ait toplam izinlerin sayılarını görebilirsiniz.

2021 Yılı İzin Takip Çizelgesi

Hem işlevselliği hem de içerdiği Excel özellikleri açısından oldukça işlevsel olan bu dosyanın üyelerimize yarar sağlaması temennisiyle.

Dosya ile ilgili olarak sorularınız olması halinde yorum alanına yazabilir ya da ExcelDestek Forumumuza konu açabilirsiniz.
Sayın ziyaretçi,

2021 Yılı İzin Takip Çizelgesi isimli dosya, sadece VIP Üyeler tarafından indirilebilir.

Sitemize Kayıt olarak ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapıp, VIP Üye olarak eşsiz örneklerimizi indirme imkanına kavuşabilirsiniz.
Google Reklamları yerine reklamınızı yayınlamak ister misiniz?
Reklam Ver

#DEĞER! (#VALUE!) Hatası

Bir formülde hücrelere başvuru yapan matematik işlemlerde büyük ihtimal ile metin kullanmışsanız bu tür bir hata alabiliyorsunuz.

Bu hata ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Backlink Reklam Bu alanda 50 karakterlik açıklama ile web sitenize ait Backlink Reklam yayınlayabilirsiniz.

Yükleniyor...