2021 Yılı Gelir Vergisi Dilimleri

2021 Yılı Gelir Vergisi Dilimleri isimli dosyamız, 2021 yılı için açıklanmış olan yeni oranlara dair bilgileri ve hesaplama yapacak örneği içermektedir.

2021 Yılı Gelir Vergisi Dilimleri

2021 Yılı Vergi Dilimleri

2020 yılının son günlerinde, artık kullanamayacağımız 2020 Yılı Gelir Vergisi Dilimleri yerine 29.12.2020 tarihi itibariyle, 31349 Sayılı Resmi Gazete'nin 3. maddesinin j (3) bendine göre 2021 Yılı Gelir Vergisi Dilimleri üstteki gibi açıklanmıştır. Özellikler brüt ücret karşılığında çalışanlar için oldukça önem arz eden bu oranları kulllanarak hazırladığımız dosyayı paylaşıyoruz.

2021 Yılı Gelir Vergisi Dilimleri

Dosyamızda sadece gelir vergisi hesaplamanın üzerinde durulmuştur. Buradaki mantıktan yola çıkarak, kendi oluşturacağınız maaş hesaplama örnekleriniz ile kolayca zor gibi görünen Gelir Vergisi Hesaplama işleminin üstesinden gelebilirsiniz.

Dosyada formüllerin doğru çalışması için Döngüsel Başuru bulunmaktadır. Hata alanlar linke tıklayıp, yapması gerekeni öğrenebilirler.

2021 Yılı Gelir Vergisi Dilimleri - Excel Özellikleri:

EĞER ESAYIYSA TOPLA TOPLA.ÇARPIM Döngüsel Başvuru Dizi Dizi Formülü

Etiketler

#2021 Yılı Gelir Vergisi Dilimleri
Sayın ziyaretçi,

2021 Yılı Gelir Vergisi Dilimleri isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

2021 Yılı Gelir Vergisi Dilimleri isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Aşağıdaki resimde olduğu gib bir tablonuz olduğunu ve belirtildiği gibi sütun eklemeniz gerektiğini varsayalım.

bir seferde çoklu sütun ekleme

Excel kullanıcıları burada genelde sütunlara tek tek seçerek birden fazla seferde sütun ekleme işlemini yapmaktadır. Bunu bir tık kısaltmanın yolu ise:

Sütunları birbiri ardına seçin (seçerken Ctrl tuşunu basılı tutun, fare ile bir kerede seçim yapmayın).
Sütun başlığını sağ tıklayın ve Ekle'yi seçin - bu, seçilen sütunların her biri için araya bir sütun ekler.

bir seferde çoklu sütun ekleme
Yükleniyor...