2021 Yılı Gelir Vergisi Dilimleri

2021 Yılı Gelir Vergisi Dilimleri isimli dosyamız, 2021 yılı için açıklanmış olan yeni oranlara dair bilgileri ve hesaplama yapacak örneği içermektedir.

2021 Yılı Gelir Vergisi Dilimleri

2021 Yılı Vergi Dilimleri

2020 yılının son günlerinde, artık kullanamayacağımız 2020 Yılı Gelir Vergisi Dilimleri yerine 29.12.2020 tarihi itibariyle, 31349 Sayılı Resmi Gazete'nin 3. maddesinin j (3) bendine göre 2021 Yılı Gelir Vergisi Dilimleri üstteki gibi açıklanmıştır. Özellikler brüt ücret karşılığında çalışanlar için oldukça önem arz eden bu oranları kulllanarak hazırladığımız dosyayı paylaşıyoruz.

2021 Yılı Gelir Vergisi Dilimleri

Dosyamızda sadece gelir vergisi hesaplamanın üzerinde durulmuştur. Buradaki mantıktan yola çıkarak, kendi oluşturacağınız maaş hesaplama örnekleriniz ile kolayca zor gibi görünen Gelir Vergisi Hesaplama işleminin üstesinden gelebilirsiniz.

Dosyada formüllerin doğru çalışması için Döngüsel Başuru bulunmaktadır. Hata alanlar linke tıklayıp, yapması gerekeni öğrenebilirler.

2021 Yılı Gelir Vergisi Dilimleri - Excel Özellikleri:

EĞER ESAYIYSA TOPLA TOPLA.ÇARPIM Döngüsel Başvuru Dizi Dizi Formülü
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

2021 Yılı Gelir Vergisi Dilimleri isimli dosya, sadece sitemizden VIP Üyelik Paketi almış kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Sitemize Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız ve bir VIP Üyelik Paketi almanız ile eşsiz örneklerimizi indirme imkanına kavuşabilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

#YOK! (#NULL?) Hatası

Formülde bazı yerlerde ya noktalı birgül yerine virgül kullanmışsınızdır. Ya da başvurulan hücrelerde başvuru bilgisi bulunamamıştır. Çoğunlukla Düşeyara, yatayara gibi formül sonuçlarında bu hata alınabiliyor.

Detaylı bilgi için buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...