2021 Net Maaş Hesaplama

5.00 ₺
  • 1 ay ücretsiz destek
Bu programı satın alabilmeniz için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız gerekmektedir.
2021 Net Maaş Hesaplama isimli dosya, Excel makroları ile hazırlanmış, net maaşa denk gelen brütü bulan ve ele geçen neti hesaplayan bir örnektir.

2021 Net Maaş Hesaplama

2021 Yılı İçin Net Maaş Hesaplama

Sadece bir kaç bilgi ile Excel kolaylığında ve herhangi bir hesaplama bilginiz olmasada, net maaşınızın karşılığına gelen brütü bulabilirsiniz.
Üstteki arka planı siyah alanda, Veri Doğrulama ile hesaplamalar yanlış yapılmaması adına kriter seçimi yapmanız sağlanmıştır. Bu alanlarda seçimler yaptıktan sonra, geriye kalan husus Net Maaşınızı yazmak olacaktır. Bu aşamadan sonra dosyamız, oluşturduğumuz Kullanıcı Tanımlı Fonksiyonlar ile gerekli hesaplamaları yapacak ve net maaşa denk gelen brüt ücreti bulacaktır.

Burada ay bazlı olarak net ücretin brütünü doğru bulması için, Kümülatif Vergi Matrahınızı da girmeniz gerekecektir. İlgili veri girişlerinden sonra, üstteki şartlara ve Kümülatif Vergi Matrahınızına göre ele geçen net ücret hesaplanacaktır.

Brütten nete hesaplama versiyonu için 2021 Brüt Maaş Hesaplama isimli içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

2021 Net Maaş Hesaplama - Excel Özellikleri:

InputBox-MsgBox DoEvents Do-Loop Veri Doğrulama Kullanıcı Tanımlı Fonksiyon

Etiketler

Excel Eğitimleri
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

teşekkürler


Excel'i kullanırken bir hücreye tıkladıktan sonra, fare ile aşağı/yukarı ilerledikten sonra aktif hücrenin olduğu alana hızlıca geri dönmek için, Ctrl + Backspace kısayolunu kullanabilirsiniz.
Yükleniyor...